Съгласна съм с мнението Ви, действително има необходимост от национална стратегия, от по-високи критерии при избора на експерти и повишаване качеството на подготовката им. (Това се отнася както за "официализираните", така и за тези, чието влияние не е толкова осезаемо.) А неадекватните реакции на някои от днешните политически лидери по проблеми свързани със нац. сигурност са живо доказателство за класата на техните експерти и съветници в областта.

Бих Ви помолила за едно - ако това не представлява твърде голям проблем за Вас, да пишете мненията си неанонимно. Разбира се, това е личен избор и не бих искала с нищо да Ви задължавам.

Поздрави и приятен ден!

Отговор

Съдържанието на това поле е поверително и няма да бъде показвано публично.
CAPTCHA
Този въпрос се изисква за спам превенция.
  _          _              ____   _____ 
| |__ / \ ___ / ___| | ____|
| '_ \ / _ \ / _ \ | | _ | _|
| |_) | / ___ \ | __/ | |_| | | |___
|_.__/ /_/ \_\ \___| \____| |_____|
Въведете показаните ASCII символи с цифри и малки или големи букви на латиница.