Изпратено от Guest (нерегистриран) на Вт., 05/05/2015 - 10:05.
Аз пък чета и не мога да разбера смисъла на коментара на Слатински... Това е една хубава реч за конкретен повод - годишнина от възстанието. Вие какво очаквате - кмета да говори на тази дата за източването на милиарди ли? Или вместо да произнася реч да запаше чифте пищови и да пази на Терминал 2 на летището да не изчезват младите? Това беше една искрица и е жалко, че се състезават да го плюят. И г-н Слатински, ако ще си "чешете езика" започнете с това - НАРОД, КОЙТО НЕ ПОЗНАВА ИСТОРИЯТА СИ НЯМА БЪДЕЩЕ!
Съдържание на този сайт е публикувано при условията на Криейтив Комънс.
Mожете да копирате и раз- пространявате материалите за некомерсиални цели свободно, стига да посочите източника с линк към тази страница и да разрешите на други хора да ги използват по същия начин, но без да изменяте съдържанието им.
За всяка друга употребa извън посочените условия, трябва да заплатите хонорар на автора.
Аз пък чета и не мога да разбера смисъла на коментара на Слатински... Това е една хубава реч за конкретен повод - годишнина от възстанието. Вие какво очаквате - кмета да говори на тази дата за източването на милиарди ли? Или вместо да произнася реч да запаше чифте пищови и да пази на Терминал 2 на летището да не изчезват младите? Това беше една искрица и е жалко, че се състезават да го плюят. И г-н Слатински, ако ще си "чешете езика" започнете с това - НАРОД, КОЙТО НЕ ПОЗНАВА ИСТОРИЯТА СИ НЯМА БЪДЕЩЕ!