ПОРЕДНАТА ГРЕШКА НА ЗАПАДА

Аз от самото начало на Войната подкрепям президента Зеленски, той е Лидерът - на Украйна и на Европа.
Браня го пред вас дори от паркетния генерал и мит в Украйна Залужни, който профука контрнаступа. И дава съвети от разстояние, прави се на новия Макартър.

Но понеже изпитвам непреодолима вътрешна потребност да наричам нещата с истинските им имена (според моите разбирания), не усещам в себе си никакъв възторг или кеф от т.нар. Указ, с който Зеленски "разрешава" провеждането на днешния парад на победобесието.

С колосален натиск Запада изви ръцете на Зеленски и го принуди да даде на Бункерния да се кипри на този парад.

Така виждам нещата аз - накараха брутално Зеленски да отстъпи.
Това е поредната грешка на Запада в стил "тръмпизъм" - да се реанимира Бункерния авторитет в Русия, който пада и спада с пъти.

При соца имаше нещо такова от наш стихоплетец (добър все пак):
- И тоя почнА да пишува оди!
- Е па маке, дека че оди!

Та така виждам нещата аз.

09.05.2026 г.

Отговор

Съдържанието на това поле е поверително и няма да бъде показвано публично.
CAPTCHA
Този въпрос се изисква за спам превенция.
  _   _   _____        __        __        
| \ | | | ___| ___ \ \ / / _ _
| \| | | |_ / __| \ \ /\ / / | | | |
| |\ | | _| \__ \ \ V V / | |_| |
|_| \_| |_| |___/ \_/\_/ \__, |
|___/
Въведете показаните ASCII символи с цифри и малки или големи букви на латиница.