Странно за мен е колко пъти вече умни и разумни продемократи се “палят” и очакват за ен-ти пореден ден нещо положително от Тръмп. Би трябвало вече да са си изработили имунитет срещу подобни празни надежди.
Колко пъти трябва да останат горчиво излъгани, за да осъзнаят, че Тръмп е патологичен лъжец, ментален инвалид, морален кастрат, тотално лишен от емпатия наглец и брутален циник. Той е Зло. И ще свърши зле.
Въпросът е дали ще свърши зле преди САЩ да свършат зле или след това.
Нищо добро Тръмп не е направил за Украйна. Да търгуваш с нейната свобода е цинизъм. Да гледаш на помощта за Украйна като келепир е безнравственост.
Мерзавецът може да върши единствено мерзости.
Ето защо мога само да се моля за Украйна! Ако тя оцелее, ще бъде въпреки Тръмп.
Тръмп е другото нейно проклятие наред с Путин. Затова вече го ненавиждам точно толкова, колкото ненавиждам Путин.
14.07.2025 г.














