ТРЪМП Е ЗЛО И ЩЕ СВЪРШИ ЗЛЕ

Странно за мен е колко пъти вече умни и разумни продемократи се “палят” и очакват за ен-ти пореден ден нещо положително от Тръмп. Би трябвало вече да са си изработили имунитет срещу подобни празни надежди.
Колко пъти трябва да останат горчиво излъгани, за да осъзнаят, че Тръмп е патологичен лъжец, ментален инвалид, морален кастрат, тотално лишен от емпатия наглец и брутален циник. Той е Зло. И ще свърши зле.
Въпросът е дали ще свърши зле преди САЩ да свършат зле или след това.
Нищо добро Тръмп не е направил за Украйна. Да търгуваш с нейната свобода е цинизъм. Да гледаш на помощта за Украйна като келепир е безнравственост.
Мерзавецът може да върши единствено мерзости.
Ето защо мога само да се моля за Украйна! Ако тя оцелее, ще бъде въпреки Тръмп.
Тръмп е другото нейно проклятие наред с Путин. Затова вече го ненавиждам точно толкова, колкото ненавиждам Путин.
14.07.2025 г.

Отговор

Съдържанието на това поле е поверително и няма да бъде показвано публично.
CAPTCHA
Този въпрос се изисква за спам превенция.
  _____   ____    ____    _____   _   _ 
| ____| | _ \ | ___| |_ _| | | | |
| _| | |_) | |___ \ | | | | | |
| |___ | __/ ___) | | | | |_| |
|_____| |_| |____/ |_| \___/
Въведете показаните ASCII символи с цифри и малки или големи букви на латиница.