ПРИСЪДА БЕЗ ПРАВО НА ОБЖАЛВАНЕ

Не зная марионетките от Израждане обърнаха ли внимание какво тези дни заяви Путин: Където стъпи руският войнишки ботуш - то е руско!

А където е руско, там властват отгледани в Русия подлоги. Местните подлоги биват унищожавани.
Така бе и у нас. След като използваха местните трайчокостовисти да унищожат опозицията, московските възпитаници и наемници пребиха и избиха трайчокостовистите по идентичен начин.

Марионетките от Израждане могат простичко и ясничко да се поинтересуват каква е съдбата на изражденците от т.нар. ДНР и ЛНР например - под нож!

Русия не може никому да бъде длъжна! Така е от чекистко време оно!

Един виден кадър от загубената държава Позитания ми каза веднъж:
- Всеки, който е взел пари и е получил блата за да работи за Русия, после неизбежно и задължително е повръщал и … тези пари и блага със слуз и кръв…

Та Израждане да знаят, че подлагайки се на Русия, те си подписват ужасно непоправимо и абсолютно непредотвратимо присъда без право на обжалване.

29.06.2025 г.

Отговор

Съдържанието на това поле е поверително и няма да бъде показвано публично.
CAPTCHA
Този въпрос се изисква за спам превенция.
                      ____    ___   __     __
__ __ _ _ / ___| / _ \ \ \ / /
\ \ /\ / / | | | | | | _ | | | | \ \ / /
\ V V / | |_| | | |_| | | |_| | \ V /
\_/\_/ \__, | \____| \__\_\ \_/
|___/
Въведете показаните ASCII символи с цифри и малки или големи букви на латиница.