Готов съм за коментари, които са полезни и за двете страни, а и за процесите в България. Малкият проблем е, че съм адски натоварен и ангажиран. Но при всички случаи все пак се старая да намирам време за дискусии: ni_sl@hotmail.com.

Отговор

Съдържанието на това поле е поверително и няма да бъде показвано публично.
CAPTCHA
Този въпрос се изисква за спам превенция.
  __  __           ____    __  __   _____ 
| \/ | __ __ | ___| | \/ | | ___|
| |\/| | \ \ / / |___ \ | |\/| | | |_
| | | | \ V / ___) | | | | | | _|
|_| |_| \_/ |____/ |_| |_| |_|
Въведете показаните ASCII символи с цифри и малки или големи букви на латиница.