КАКВО СТАВА ПО СВЕТА И У НАС!?

Кой какво иска да ни каже, как да разчетем посланието?!

В Русия - президент чудовище.
В САЩ - президент идиот.
В Сърбия - президент мошеник.
В България - президент нищожество.

Някога пернишкият зевзек Жуцата се пошегувал:
- А на осмия ден Бог се поогледа и въздъхна горчиво - Каква я мислех, каква стана!

16.04.2025 г.

Отговор

Съдържанието на това поле е поверително и няма да бъде показвано публично.
CAPTCHA
Този въпрос се изисква за спам превенция.
  __  __   _            ____    _     
| \/ | | | __ ___ | _ \ | |__
| |\/| | | |/ / / __| | | | | | '_ \
| | | | | < \__ \ | |_| | | |_) |
|_| |_| |_|\_\ |___/ |____/ |_.__/
Въведете показаните ASCII символи с цифри и малки или големи букви на латиница.