Изпратено от nslatinski на Нед., 14/09/2008 - 20:19.
И аз не понасям папагалската, безгръбначна наша външна политика по много ключови въпроси, пряко засягащи националната сигурност. А че Саакашвили е един елементарен дребен диктатор, въоръжил се със западна терминология в речите си - това за мен отдавна е ясно - тук наистина действа принципът: Може да е кучи син, но е наш кучи син!
Съдържание на този сайт е публикувано при условията на Криейтив Комънс.
Mожете да копирате и раз- пространявате материалите за некомерсиални цели свободно, стига да посочите източника с линк към тази страница и да разрешите на други хора да ги използват по същия начин, но без да изменяте съдържанието им.
За всяка друга употребa извън посочените условия, трябва да заплатите хонорар на автора.
И аз не понасям папагалската, безгръбначна наша външна политика по много ключови въпроси, пряко засягащи националната сигурност. А че Саакашвили е един елементарен дребен диктатор, въоръжил се със западна терминология в речите си - това за мен отдавна е ясно - тук наистина действа принципът: Може да е кучи син, но е наш кучи син!