И аз не понасям папагалската, безгръбначна наша външна политика по много ключови въпроси, пряко засягащи националната сигурност. А че Саакашвили е един елементарен дребен диктатор, въоръжил се със западна терминология в речите си - това за мен отдавна е ясно - тук наистина действа принципът: Може да е кучи син, но е наш кучи син!

Отговор

Съдържанието на това поле е поверително и няма да бъде показвано публично.
CAPTCHA
Този въпрос се изисква за спам превенция.
  _               _   _    ___          
| |__ __ _ | \ | | / _ \ __ _
| '_ \ / _` | | \| | | (_) | / _` |
| | | | | (_| | | |\ | \__, | | (_| |
|_| |_| \__, | |_| \_| /_/ \__,_|
|_|
Въведете показаните ASCII символи с цифри и малки или големи букви на латиница.